Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

gadżety reklamowe z nadrukiem, znany sklep ?

gadżety reklamowe z nadrukiem, znany sklep ?

Jeśli znacie jakiś sklep z tanimi długopisami reklamowymi to dajcie znać. Chciałbym zamówić trochę plastikowych i trochę metalowych z grawerem. Czekam na pomoc.

Bryzyt1

Posty: 1

 
Według mnie, jeśli chce się zamówić gadżety to istotne będzie porównanie. Tym bardziej, że porównywać wszystko można zdalnie. Nie trzeba biegać od sklepu do sklepu tylko szukamy ofert przez Internet.

TomekK

Posty: 7

 
Dla mnie gadżety są super aczkolwiek nie wszystkie. Jedne są przydatne, a inne trafiają później do szuflady i nikt z nich nie korzysta. To, zatem pożądane byłoby zamówić sobie coś, co jest teraz na czasie. Wówczas ludzie to noszą przy sobie i reklama skutecznie działa.

labuh

Posty: 3

 
Gadżety są modne dzisiaj i będą za dziesięć lat. Nic się nie zmienia, zatem jeżeli ktoś chce promować swoją firmę to pożądane byłoby będzie zamówić dużą ilość gadżetów reklamowych.

strusiek

Posty: 12

 
Na wszystko trzeba mieć czas, a jak się nie ma czasu to trzeba poszukiwania gadżetów zlecić komuś, kto się na tym zna i chętnie będzie chciał nam pomóc.

truskaweczka123

Posty: 23

 
Oferty z tanimi smyczami reklamowymi znalazłem tutaj https://spiroprint.pl/gadzety-reklamowe/smycze-reklamowe.html. Nie wiem czy to jest dobra propozycja, dlatego sprawdźcie sami. Nie zamawiam takich gadżetów, niemniej jednak akurat na coś takiego udało mi się przypadkowo natrafić.

E-GOista

Posty: 10

 
Gadżety kupić można zawsze, ale liczy się też pomysł, w jaki sposób się promować. Ma to przecież przynieść same korzyści, dlatego strategia odgrywa tutaj bardzo ważną rolę i nie można o tym zapominać.

090913123

Posty: 3