Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

poradniki o technologii, szukam

poradniki o technologii, szukam

Artykuły w kategorii dom. Gdzie czytacie? Może macie jakieś swoje ulubione miejsce? Bloga, a może serwis lifestylowy, który dba o swoich czytelników. Potrzebuję jakiejś naprawdę rzetelnej lektury.

AAA333

Posty: 8

 
Portal lifestylowy to wyśmienite miejsce, gdzie można odnaleźć mnóstwo konkretnych porad. Mnie najbardziej ciekawią wskazówki dla domu, jak urządzić, jak wyposażyć. Już niedługo będziemy mieli własne pierwsze swoje gniazdko, więc tym bardziej chłonę potrzebną wiedzę. Doświadczenie z pewnością przyjdzie z czasem :)

Klaudi

Posty: 8

 
Widzę, że temat dobrego portalu lifestylowego interesuje nie tylko mnie :) Naprawdę wszędzie piszą to samo. Na pewno będę śledzić wątek i jak sama znajdę coś ciekawego, to się odezwę.

weruś34

Posty: 11

 
Sprawdzę na pewno i naturalnie niesłychanie dziękuję za propozycję. Też szukam ciekawostek i odpowiednio najbardziej dzisiaj interesują mnie poradniki o marketingu. Zaczynam działać na własny rachunek :) Każda porada jest w takim momencie na wagę złota. Przede wszystkim jeżeli chodzi o promocję firmy w Internecie. Bez tych rzeczy nie ma dzisiaj sukcesu.

vincek

Posty: 8

 
Systematycznie korzystam z porad na portalu http://citymag.pl/pozycjonowanie-lokalne/. Najwięcej artykułów o zdrowiu, lecz widziałam, że kategoria marketing jest też dość spora. Można poczytać również porady na temat finansów.

matek562

Posty: 16

 
A dokładnie jakie poradniki dla domu czytasz? W mnóstwo miejscach porady powielają się i piszą wciąż to samo. Chciałabym odszukać rzeczywiście jakiś rzetelny serwis, który liczy się z czytelnikiem i nie pozwala na marnej jakości artykuły pisane byleby pisać. Napisz, gdzie czytasz porady, albowiem jestem niezmiernie ciekawa.

Bączeak

Posty: 11

 
Lubię czytać poradniki o technologii. Ciekawi mnie wszystko, co teraz wymyślają :) Czasem aż trudno uwierzyć, iż można mieć co czynienia z takimi rzeczami. Jak macie jakieś swoje propozycje blogów czy serwisów, to chętnie poczytam. Polecajcie, dawajcie :D Z góry dzięki.

Yuri20

Posty: 9

 
Każdy dobry artykuł czy poradnik przybliża wiedzę. Książki, a nawet porady na portalach są bardzo okej. Kurs jak najbardziej. Zanim zacząłem własny biznes, czytałem dużo artykułów o finansach właściwie na każdej stronie. Niektóre powielały się, ale to nic straconego. Później zdobyłem się na kurs. Polecam i pozdrawiam.

Laleczk23

Posty: 12

 
Widzę, że mało kto poleca tu jakieś fajne poradniki o finansach. Nie znacie niczego darmowego i rzetelnego do poczytania? Jak ktoś coś, to niewątpliwie czekam z niecierpliwością.

zoferek

Posty: 5