Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wentylacja

wentylacja

Niestety kosztorys prac budowlanych z poprzedniego roku zupełnie się już u mnie nie sprawdza, więc szukam kogoś do optymalizacji, najlepiej w Warszawie, ewentualnie w Rzeszowie, bo czasami się pojawiam w mieście. Macie zaufany kontakt?

Ycomojo

Posty: 1

 
Nie ma żartów z wentylacją i się o tym przekonałem, bo kilka lat musiałem przez to zamknąć biznes, więc lepiej zdecyduj się na wydanie pieniędzy ;)

Black_Riot

Posty: 4

 
Wiem, że realizują modernizację wentylacji dla szpitali nawet, więc podnoszą komfort obsługi nieruchomości rzeczywiście, a do tego dopasowanie niezawodnych technologii w każdym przypadku.

Klara323

Posty: 3

 
Co jakiś czas i tak warto przeprowadzić testy budynku, bo tego się nie pilnuje, albo robi tylko pod kontrole, a to raczej nie wystarczy. Raz na jakiś czas można wygospodarować środki, żeby pomierzyć instalacje i coś udoskonalić. Sprawna wentylacja przecież wpływa na komfort życia.

Marioleczka

Posty: 5

 
Environ Projekt w Warszawie projektuje systemy sanitarne, wentylację, klimatyzację i zapewnia pomoc w kontroli technicznej budynku, w odbiorze nieruchomości. Ekspertyzy hałasu dodatkowo, co chcesz w zakresie utrzymania obiektu. Według mnie niezbędny kontakt w tych czasach, żeby z urzędnikami nie mieć problemu. Wiadomo, jak to jest. Zaniedbasz i po Tobie.

nemiasty

Posty: 20

 
Najlepiej od projektu po montaż i serwis zamawiać, a nie rozdzielać, bo się nie połamiesz, co do czego później. Przerobiłem i polecam tylko taką opcję.

cinto

Posty: 11

 
Według mnie brak dopływu świeżego powietrza to duży problem, a jednak często zaniedbywany przez właścicieli. Widziałem masę ludzi, która się zniechęciła do wynajmu nieruchomości przez zły zapach właśnie z tzw. nieokreślonego źródła.

Komuka

Posty: 2

 
Zawsze i tak doradzam sobie na spokojnie kosztorysy zestawić i podjąć decyzję na spokojnie. Projekt wentylacji odbija się na pozytywnym samopoczuciu użytkowników nieruchomości.

87-klara

Posty: 5

 
Z wentylacją nie ma żartów, a sam się o tym przekonałem przy prowadzeniu pierwszej działalności gospodarczej. Po mandacie i kontroli Sanepidu się nauczyłem, że jednak lepiej wydać na modernizację

CHatka-eKo

Posty: 2