Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Agencja koncertowa, komu zlecić?

Agencja koncertowa, komu zlecić?

Witam serdecznie. Czy orientujecie się, jak przez jaką firmę można zaprosić artystów zagranicznych do zagrania koncertu w mieście? Z góry bardzo dziękuję.

jajosz12

Posty: 8

 
O koncertach gwiazd zagranicznych dużo się teraz słyszy i czyta. Latem zdecydowanie częściej do nas przyjeżdżają, a i bilety można kupić w całkiem znośnej cenie. Cieszę się, że jest już lato i można się rozerwać. Oby więcej było takich szalonych, dobrze zorganizowanych imprez. Pozdrawiam.

Kitas

Posty: 16

 
Tutaj jest adres strony, gdzie można sprawdzić jacy artyści zagraniczni szykują się z odwiedzinami u nas http://www.solarismusic.pl. U nich można nawet samemu zamówić sobie koncert, trzeba jednak liczyć się z kosztami. Taką imprezę firmową organizował nasz szef, było znakomicie.

Hello98

Posty: 23

 
Nie taki diabeł straszny. Kumpel ma niewielką firmę i zlecał taką organizację imprezy firmowej agencji. Była gwiazda wieczoru, może nie wielkiego formatu, ale było bardzo fajnie. Koszt był, ale do zniesienia dla budżetu firmy.

czesiekk

Posty: 15

 
Z tak dobrą organizacją imprez jeszcze nie mieliśmy styczności. Firma spisała się na medal. Jako miasto z pewnością wrócimy do ich usług. Najważniejsze jest to, że publiczności się podobało i czekali na więcej. Udana impreza, gorąco polecamy.

mokwas

Posty: 22

 
W to lato ma być kilka fajnych koncertów artystów zagranicznych. Ostatnio trochę szukałem takich imprez i trafiłem na ekstra stronkę. Cieszy mnie fakt, że lato w mieście wcale nie musi być takie nudne. Zapowiada się, że i w moim będzie parę fajnych okazji do zabawy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

mack

Posty: 21

 
Ja nic nie mogę powiedzieć o koncertach gwiazd zagranicznych. Nigdy na takim nie byłe. Polscy artyści owszem. Może w tym roku coś będzie się działo konkretnego, to będę mógł się skusić. Na żywo jest całkiem różne przeżycie, tym bardziej gdy jedziesz na koncert swojego idola.

E-GOista

Posty: 17