Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Koncert Thomas Anders, poszukuję ?

Koncert Thomas Anders, poszukuję ?

Na jesień szykuje się mnóstwo interesujących koncertów, będzie na pewno Thomas Anders. Kupowaliście już gdzieś bilety? Nie chciałabym się spóźnić i przegapić tak fajnego wydarzenia.

OPEKL34

Posty: 13

 
Fani Thomasa Andersa mają powody do zadowolenia. Latem i jesienią będą jego koncerty. Można więc jechać albo do Poznania, albo do Sopotu. Ja wybieram się na andrzejkową imprezę, będą też różne stare zespoły.

sokolasssty

Posty: 42

 
Fani Thomasa Andersa mają powody do zadowolenia. Latem i jesienią będą jego koncerty. Można więc jechać albo do Poznania, albo do Sopotu. Ja wybieram się na andrzejkową imprezę, będą też inne stare zespoły.

21gregorek

Posty: 12

 
Jestem mocno podekscytowana koncertem Thomasa Andersa, na który już mam bilety. W sumie to ostatni raz byłam na koncercie Modern Talking i było to z naście lat wstecz. Podobno teraz równie świetnie im to wychodzi.

Sylfa

Posty: 17

 
Na te koncerty w tym Thomasa Andersa bilety można kupić online. Ja się trochę pośpieszyłam, bowiem kupiłam już bilety na listopad. Lecz wolę mieć pewność. Przybywa ludzi, które chcą zobaczyć, jak gra artysta legenda, który w ogóle się nie zmienia i rozsiewa moc pozytywnej energii. Gorąco wszystkich pozdrawiam.

Fajae

Posty: 27

 
Nie ma się co martwić, że się nie pozyskanie biletów na koncert Thomasa Andersa. Przez internet można je kupić bez problemu. Ja kupowałam w zeszłym tygodniu. Bardzo się weselę, że Thomas będzie znów grał u nas. Na ostatnim koncercie doskonale się bawiłam.

@marcelko

Posty: 27

 
No tak dobrze słyszeliście, że Thomas Anders będzie w Polsce w tym roku. Ogólnie to będzie mega impreza. Bilety są dostępne tutaj http://www.thomasanders.pl.

Black_Riot

Posty: 11

 
Jestem mocno podekscytowana koncertem Thomasa Andersa, na który już mam bilety. W sumie to ostatni raz byłam na koncercie Modern Talking i było to z naście lat wstecz. Podobno teraz równie wyśmienicie im to wychodzi.

Klarka34

Posty: 19

 
Latem zawsze korzystam z koncertów. W tym roku jadę obejrzeć Thomasa Andersa. Bilety można kupić przez internet. W listopadzie będzie kolejny jego koncert.

Marioleczka

Posty: 13

 
W listopadzie będzie gorąco, a na Ergo Arenie obok koncertu Thomasa Andersa będziemy mieli okazję posłuchać innych gwiazd z lat 80tych i 90 tych. Fajne wydarzenie, jadę tam. Pozdrawiam.

Linerrr

Posty: 19