Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Organizacja imprez - klub bilardowy

Organizacja imprez - klub bilardowy

Cześć, mam trochę nietypowe pytanie. Uczył się ktoś może bardziej profesjonalnie gry w bilard? Chciałbym przeskoczyć o kilka poziomów do góry, a bez fachowego instruktora to raczej będzie nie możliwe. Gdzie się można zapisać w WuWuA na jakieś szkolenie tego typu?

wiking789

Posty: 10

 
Trochę za drogie są moim zdaniem stoły do wynajęcia w klubach. Podobnie zresztą wygląda sprawa z cenami na kręgielniach. To ja już wolę pójść na basen, czy do kina za te pieniądze.

micko

Posty: 23

 
W bilard to faktycznie można się wkręcić. Fajna gra bo wymaga umiejętności technicznych, ale też myślenia, strategii, planowania, coś jak w szachach.

@marcelko

Posty: 18

 
W Warszawie to na pewno można jakiś dobry klub znaleźć, ale gorzej wygląda sytuacja w innych miastach w Polsce, zwłaszcza w tych mniejszych...

PucH2

Posty: 14

 
Zawsze mi się w amerykańskich filmach podobały knajpy ze stołami do bilardu. To był klimat, którego nie da się podrobić w Polskich warunkach moim zdaniem. Choć niektóre klubu próbują jakoś nawiązywać do tamtych wzorów.

waleria

Posty: 9

 
Bardziej niż bilard lubię sobie pograć ze znajomymi w PS. To jest aktualnie nasza ulubiona forma spędzania wolnego czasu. Czasami też wynajmiemy sobie salkę gimnastyczną na Ursynowie, żeby popykać w futsal, polecam każdemu trochę ruchu.

saradonin

Posty: 23

 
Ekspertem od bilarda nie jestem, także kiepski będzie ze mnie polecający. Ale za to o wiele lepiej sobie radzę w darta i takich miejscówek gdzie można popykać to już bym mógł kilka polecić.

sebulek33

Posty: 8

 
Mam stół w domu i to nie byle jaki bo Dynamic. Trochę na niego zbierałem, ale warto było wydać więcej na to cacuszko. Do tego zrobiłem sobie oświetlenie klasyczną wiszącą lampką, jest klimacik. Wszystko zaaranżowałem w piwnicy. Mam takie męskie miejsce w domu, tylko dla siebie. Polecam każdemu facetowi.

Lupusx

Posty: 9

 
Podoba mi się atmosfera jaka panuje w klubie House of Pool (houseofpool.pl). Świetnie dobrane oświetlenie, muzyka, stoły światowej klasy, doradztwo zawodowych graczy. Dla mnie najlepsze miejsce do gry w bilard dla amatorów i profesjonalistów.

andrew66

Posty: 10

 
Słyszałem o jakimś klubie na Mokotowie założonym przez zawodowych graczy, ale jak się ten lokal nazywa to nie mam pojęcia. Może ktoś wie coś więcej?

Fifeczek2

Posty: 15