Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

obsługa wesele

obsługa wesele

Szukam zespołu muzycznego do grania na przyjęciu weselnym. Możecie kogoś zaufanego polecić? Zależy mi na zróżnicowanym repertuarze, żeby młodzi znaleźli coś dla siebie, ale żeby też starsi goście mogli sobie potańczyć. Jeśli kojarzycie dobre ekipy to będę wdzięczny za info!

labuh

Posty: 7

 
Z fotografa, z kamerzysty to jeszcze można zrezygnować przy weselu żeby trochę zmniejszyć koszty ale już z muzyki to ciężko byłoby zrezygnować. Ja akurat miałem to szczęście że mój braciszek ma swój zespół to nam za darmo całe przyjęcie obsłużyli – to był ich prezent dla nas.

HalskiPol

Posty: 10

 
Akurat jestem na świeżo po swoim weselu i chyba się udało. Najważniejsze, że nikt się nie pobił – a wiadomo, że tam gdzie dwóch Polaków i pół litra to nietrudno o jakąś bitkę ;) Co do muzyki to zamawialiśmy DJ-ów ze strony weselegram.pl. Dwóch gości, dobre, życzliwe podejście, można się było porozumieć w kwestii ceny, także trochę ponegocjowaliśmy. Muzyka różna, nowsze i starsze przeboje, myślę, że każdy z gości mógł znaleźć trochę swojego klimatu w tym repertuarze jaki zagrali.

dobuuj007

Posty: 16

 
Dużo od zespołu zależy na weselu. Jedzenie musi być dobre, obsługa sympatyczna a wódka zimna, ale jeśli kapela gra słabo, albo gra mało a częściej siedzi przy stole to trudno wtedy mówić o tym, że wesele się udało.

Bryzyt1

Posty: 25

 
Rzadko się zdarza, żebym był na weselu i żeby człowiek z zespołu muzycznego dobrze czuł klimat. Do takiej obsługi, kontaktu z ludźmi to trzeba mieć talent albo chociażby jakieś predyspozycje a mało osób takie sympatyczne i otwarte nastawienie ma. Najbardziej żenujące dla mnie to są często te zabawy oczepinowe...często totalnie pozbawione dobrego smaku.

Pacothelllucia

Posty: 16

 
Nie mam pojęcia kto dobrze gra na takich przyjęciach. Jeszcze mnie temat nigdy osobiście nie dotyczył, ślubu nie miałam, także trudno mi kogoś doradzać. Moja siostra wychodziła za mąż co prawda, ale to było jakieś 5 lat temu, nawet nie pamiętam jak ta kapela co im grała się nazywała...

matek562

Posty: 8

 
Mi się wesele nie szykuje, ale moja kuzynka mnie zaprasza do siebie na sierpień. Z tego co mówiła to mają mieć didżeja i w sumie ciekawe jak to wyjdzie. Akurat na weselu z didżejem to się jeszcze nigdy nie bawiłam. Na 100 dniówce mieliśmy gościa za konsoletą za to i było całkiem okej.

Morchepl

Posty: 6

 
Nawet nie wiem ile teraz trzeba zapłacić za muzykę na weselu. Z tego co ja pamiętam, to myśmy za zespół 4 osobowy wydali coś koło 3 tysięcy także sporo. To był jeden z większych wydatków jaki ponieśliśmy, fotograf i kamera już tak dużo nie kosztowały.

johncena67

Posty: 8

 
Ciężko kogoś podpowiedzieć. Najlepiej to pytać pocztą pantoflową i się dowiadywać. Wiem, że moja znajoma wzięła na wesele tę samą kapelę co grała na weselu jej siostry, byli sprawdzeni w akcji także człowiek wiedział jakiś zabaw i jakiej muzyki się spodziewać i ile to wszystko łącznie wyjdzie cenowo.

Sewerynus

Posty: 7

 
Sama mam z narzeczonym podobny dylemat. Kompletujemy usługodawców na wesele i o ile fotografa i kamerzystę już mamy, lokal mamy, tak z zespołem jest problem. Sporo firm ma terminy zajęte, naprawdę można się zdziwić, bo nawet w październiku wcale nie jest tak łatwo trafić z wolnym miejscem.

GGregbard

Posty: 15