Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Koncert Sandra, poszukuję ?

Koncert Sandra, poszukuję ?

Hej Wam, mam ochotę wybrać się na jakieś fajne koncerty. Doszły mnie słuchy, że u nas będzie Sandra. Czy to prawda, jak tak, to czy można już gdzieś kupić bilety na jej koncert? Była chyba w tamtym roku?

8887-zbychu

Posty: 10

 
Sandra ma talent. Poza tym kocha publiczność. Trochę krytyki wokół niej było, ale tak już jest z gwiazdami. Teraz gdy ma drugiego męża, lśni blaskiem. Mówi, że lepiej jej się pracuje i ma ochotę na wszystko, podróże i trasy koncertowe. Może zawita do Polski.

Fajae

Posty: 27

 
Na tej stronce macie informacje o Sandrze. Można dowiedzieć się o jej koncertach, a nawet zaprosić ją na jakieś wydarzenie, jak tam piszą http://www.sandra-music.pl

Modniś

Posty: 15

 
Były koncerty Sandry w Polsce. W sumie to zależy od organizatorów. Jak widać chęci i potrzeby to się z nią kontaktują. Teraz Sandra mnóstwo koncertuje, także może nie mieć wolnego terminarza. O naszej publiczności z reguły wypowiadała się zawsze przychylnie.

anteon43

Posty: 11

 
Bardzo mnie cieszy fakt, że Sandra dalej idzie drogą kariery. Kiedyś śledziłam jej wszystkie koncerty i bardzo mi imponowała. Dziś nie jestem na bieżąco, ale wiem, że koncertuje wciąż po całym świecie.

Watuniaa

Posty: 20

 
Sandra ma talent. Poza tym kocha publiczność. Troszkę krytyki wokół niej było, natomiast tak już jest z gwiazdami. Teraz gdy ma drugiego męża, lśni blaskiem. Mówi, iż lepiej jej się pracuje i ma ochotę na wszystko, podróże i trasy koncertowe. Może zawita do Polski.

wimerr98

Posty: 24

 
Nie uważam, iż Sandra się lansuje. Po prostu robi dalej to, co kocha. Po co miałaby siedzieć bezczynnie. Ma talent, popularność to odwiedza fanów. A jeżeli chodzi o koncerty to zawsze koncertowała, może mniej niż teraz. Ma drugiego męża przy jakim czuje się szczęśliwa, więc jest pełna energii z tego powodu, jaka być może ją rozpiera:)

Yuri20

Posty: 18