Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

filtr do dzbanka, co polecicie ?

filtr do dzbanka, co polecicie ?

Czy są w sprzedaży dzbanki filtrujące szklane w dobrej cenie? Nie chce już mieć nic plastikowego. Stawiam na szkło, które jest o wiele bardziej ekologiczne i praktyczne.

djramu

Posty: 1

 
Według g mnie pomysł na butelki dafi z filtrem to strzał w dziesiątkę. Można faktycznie mieć czystą wodę poza domem. Zabieram taką wodę na inne treningi czy wyprawy. Zawsze spełnia wszystkie moje wymagania.

Lupusx

Posty: 4

 
Oferta z butelkami termicznymi jest niezwykle duża. Można wybrać sobie objętość, a nawet kolor, wobec tego pożądane byłoby sobie to sprawdzić. Jeśli butelka ma filtr to producent zadbał o to żeby był wymienny. Według mnie to super pomysł, który jest godny naśladowania.

Suit

Posty: 5

 
Ofertę na dzbanki i butelki dafi znajdziecie na https://dafi.pl/produkty/filtry-systemowe-dafi/. tam wszystko jest bardzo dokładnie opisane, dlatego bez problemów można dopasować wielkość i kolor do siebie.

Akumeeet

Posty: 14

 
Mam bardzo znaczny dzbanek z filtrem o pojemności czterech litrów. Dla całej rodziny wystarcza. Filtry bez względu na to jak znaczny jest dzbanek są takie same. Można na spokojnie wszystko zamówić w sklepie internetowym. Oszczędzamy wówczas sporo czasu i sporo pieniędzy.

mokwas

Posty: 14

 
Nie wiedziałem, że butelka termiczna na wodę jest takim praktycznym rozwiązaniem. Zimą mam tak ciepłą kawę, a latem wlewam zimne napoje i dobrze trzyma temperaturę.

CHatka-eKo

Posty: 4