Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Meble na wymiar w Szczecinie

Meble na wymiar w Szczecinie

Jakie macie doświadczenia z zamawianiem mebli do kuchni? Raczej odpadają wynalazki z salonów, tylko coś zleconego oddzielnie, bo mam niestandardowe wymiary kuchni. Przeglądałem i chyba jedyna opcja to na wymiar, ale czy warto, czy jednak standardowo kupić? Jak myślicie? Bardziej ogólny temat, ale i tak liczę na coś sensownego. Dzięki i pozdrawiam.

dermuster

Posty: 2

 
Znam projektanta mebli kuchennych z https://www.studiowiking.pl/realizacje/, to ogólnie mocna specjalizacja. Nawet możesz ogarnąć różnice w prowadnicach, albo zrobić praktycznie cały przegląd rynku. Robią więcej od innych marek, a po drugie kuchnia finalnie wygląda świetnie, prosta w utrzymaniu. Do dyspozycji bardziej nowoczesna geometria, jeżeli potrzebujesz i preferujesz.

Klarka34

Posty: 8

 
Najlepiej to się umówić na spotkanie z działem projektowym. Po tym prawdopodobnie otrzymasz wizualizację i się zastanowisz, czy akurat taki układ Ci odpowiada. Tylko meble na wymiar, bo to jednorazowa inwestycja na lata. Rzadko ludzie decydują się później na rozbudowę.

wiwuss

Posty: 8

 
Zastanów się, gdzie spędzisz w kuchni najwięcej czasu. Prawdopodobnie zlew i blat, więc tutaj nie oszczędzaj. Z szafkami można pokombinować, albo jedna cargo, taka większa i tam wszystko sobie zmieścisz.

Oleczka1

Posty: 5

 
No właśnie wypadałoby uwzględnić niektóre sprzęty AGD przy rozbudowie kuchni. Mikrofalówki raczej nie zabudujesz, bo tego instrukcja sprzętu zabrania, więc jakieś fajne wydzielenie miejsca na taki asortyment luźniejszy się na pewno przyda.

Begin22

Posty: 23

 
Przyjrzyj się różnym stylom wykończenia kuchni. Geometryczne, idące w górę kuchnie fajne i bardzo praktyczne. Nie masz w nich problemów organizacyjnych. Posiłki robisz z jednej pozycji, a odwracasz się od blatu i masz zlew od razu. Mi się taki układ najbardziej podoba.

pawel253

Posty: 11

 
Od czasu do czasu się zdarzają u nich promocje, 10-20% taniej. Przegapiłem ostatnią i czekam na kolejną i myślę, że czas się decydować. Teraz ludzie idą w nieruchomy i to maksymalnie, wykończenia, remonty, inwestycje. Właściwy moment, żeby sobie miejsce zarezerwować w kolejce.

sliwa404

Posty: 3

 
Fajnie moim zdaniem w kuchniach teraz wyglądają elementy chowane, albo modułowe właśnie, żeby z czasem coś rozbudować bez problemów z podstawowym projektem.

debra76

Posty: 10

 
Im dłuższa gwarancja, tym lepiej świadczy o wykonawcy, po prostu. Ufają temu, co robią i tak samo Ty zaufasz. Dobra strategia. Co do kuchni to zgodność z aranżacją całej nieruchomości właściwie obowiązkowa, więc zamawiasz po remoncie. Wiadomo, że różnie może się potoczyć.

Kaazz

Posty: 2

 
Też właśnie po całym remoncie już oddzielnie kuchnię sobie zamówiłem i układ wyszedł znacznie lepszy. Połączyłem kuchnię z mini jadalnią, mam stolik rozkładany bezpośrednio od ściany i całkiem nieźle się sprawdza, nawet przy podziale przestrzeni.

aGamelo

Posty: 2