Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Istebna, znacie ?

Istebna, znacie ?

Słyszałam od koleżanki, iż Istebna to wspaniała baza na górskie wypady. Czy możecie to potwierdzić, albo w jakiś sposób zaprzeczyć? Podajcie jakieś linki do lokalnych serwisów informacyjnych. Spore dzięki :)

CzarnyBlant

Posty: 1

 
W Beskidach położone jest wiele miejscowości, do których warto zajrzeć. Świetnie jest co roku wybierać inne, żeby za każdym razem spróbować czegoś nowego :)

roudee

Posty: 7

 
Sprawdź koniecznie Szczyrk. Jeżeli interesujesz się jazdą na nartach, to jest tam wiele świetnych tras zjazdowych z nowoczesnymi wyciągami. Na dodatek można tam świetnie zjeść. Miejsce ma same zalety :)

labuh

Posty: 2

 
Osobiście polecam Szczyrk, w którym jest masa rzeczy do roboty. Polecam zbadać portal https://kochambeskidy.pl/tag/szczyrk/, gdzie praktycznie na co dzień pojawiają się artykuły o nadchodzących wydarzeniach ze świata sportu i kultury w okolicy.

alido45

Posty: 12

 
Jeśli wybierasz się w Beskidy, to koniecznie sprawdź zakwaterowanie w Istebnej. Są tam atrakcyjne cenowo pensjonaty, jakie proponują znakomitą jakość wypoczynku. W okolicy z pewnością zjesz jakiś lokalny przysmak, pełno tam kameralnych knajp z przyjemną atmosferą. Można się też napić dobrego alkoholu ;)

ARTyMM

Posty: 7

 
Najbardziej lubię wyjeżdżać w góry do woj. Śląskiego (najlepiej rozwinięta infrastruktura). Beskid Żywiecki to urokliwe pasmo, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Szczyty są o różnym poziomie trudności – od łagodnych po bardzo strome podejścia.

mirekp2005

Posty: 12

 
Sprawdź koniecznie Szczyrk. Jeśli interesujesz się jazdą na nartach, to jest tam wiele świetnych tras zjazdowych z nowoczesnymi wyciągami. Na dodatek można tam idealnie zjeść. Miejsce ma same zalety :)

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Jeżeli wybierasz się w Beskidy, to koniecznie sprawdź zakwaterowanie w Istebnej. Są tam atrakcyjne cenowo pensjonaty, które oferują doskonałą jakość wypoczynku. W okolicy z pewnością zjesz jakiś lokalny przysmak, pełno tam kameralnych knajp z przyjemną atmosferą. Można się też napić dobrego alkoholu ;)

Nikuś23

Posty: 5

 
Cały Beskid Żywiecki to dzisiaj jedna wielka sieć ścieżek, po jakich niesłychanie wygodnie się biega. Górskie powietrze pomaga uzyskać wyjątkowo odpowiednie rezultaty.

phonik

Posty: 12

 
W sporo miejscowościach można spróbować rzeczy, które są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc należałoby zapoznać się z właśnie tym sportem.

ali-ali-0

Posty: 4