Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

gdzie kupić wideorejestratory

gdzie kupić wideorejestratory

Słyszałem, że Media Expert organizuje akcję zakupu wideorejestratora, a w zamian dodaje rabat na alkomat 100 złotych. Czy to uczciwa promocja i czy macie już może urządzenie u siebie w samochodzie? Bardzo mi zależy na kontakcie do osób, które ogarnęły, bo jeżdżę od pewnego czasu bez i przydałoby się kupić. A wiadomo, że z budżetem różnie bywa.

HARY1953

Posty: 1

 
Widziałem recenzję niedawno wideorejestratora Xblitz s10 duo, wszędzie oceny 5/5, albo mocno zbliżone. Myślę, zajrzę do Media Expert i kupię, bo mam po drodze. No i wpadła właśnie promocja, o której mówicie, bo dostałem 100 złotych i jeszcze alkomat za grosze wpadł. Jedno z najlepszych wyjść do Media Expert w ogóle :)

090913123

Posty: 3

 
Dziwne, że wcześniej się nie natknąłem na to, a byłem tydzień temu w Media Expert. Może dopiero niedawno z tym wystartowali?

iDoRy

Posty: 2

 
Sprawdziłem, doczytałem, nie ma haczyków. Gadałem z zaprzyjaźnionym konsultantem to mówił, że sporo ludzi bierze właśnie w tym momencie. Schodzą dość szybko wideorejestratory, praktycznie wszystkich typów od tej marki. Po drugie alkomaty robią świetne.

wisła1905

Posty: 10

 
Do kolegi wyżej to miesiąc na pewno promocja potrwa. Nie słyszałem, żeby mieli specjalne braki magazynowe. Mają merytorycznych konsultantów, więc możesz pogadać i ci wyjaśnią, o co chodzi.

TomekK

Posty: 2

 
Cieszę się, że Media Expert robi taką promocję, bo trzeba kierowców cały czas uświadamiać. Alkomat się przyda zawsze i wszędzie, a mandaty rosną nieubłaganie. Aż się boję pomyśleć, co to będzie po zmianach przepisów.

Miki789

Posty: 4

 
Dzięki za informację. Trzeba będzie do Media Expert się przejść w najbliższym czasie. A ile to obowiązuje, czy mają jakieś limity?

090913123

Posty: 2

 
No właśnie Xblitz s10 duo mam od dawna i szkoda, że wcześniej nie trafiłem na promocję. To cyklicznie robią, czy tylko jednorazowo? :) Może uda mi się coś później trafić.

E-GOista

Posty: 26

 
Naprawdę dziękuję za polecenie tej promocji. Idealnie w porę, bo bez wideorejestratora jeździłem już 3 miesiąc, a teraz nadarzyła się okazja, żeby połączyć z alkomatem. Jeszcze raz super dzięki za odpowiedzi.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
U mnie cała rodzina zmotoryzowana skorzystała z tej promocji, więc uważam, że warto się pośpieszyć. Nie wiem, czy ona do świąt potrawa. Raczej w tym miesiącu, może lekko początek kolejnego.

pawel253

Posty: 3