Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

masażysta Gdańsk, znacie ?

masażysta Gdańsk, znacie ?

Witam. Czy na tym forum będę mógł przeczytać Wasze opinie na temat dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku? Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi spostrzeżeniami.

Mix-Reklam

Posty: 6

 
Wydaje mi się, że dobry fizjoterapeuta w Gdańsku powinien posiadać własną stronę internetową, na której w szczegółowy i wyczerpujący sposób przedstawia swoją ofertę.

Art3q

Posty: 15

 
Na własnym przykładzie przekonałem się, iż dobry masażysta w Gdańsku: https://www.doz.pl/lekarze/l58060-Fizjoterapeuta_Pawel_Michalowicz_masazysta. Z resztą wystarczy zapoznać się z opiniami traktującymi na temat jakości świadczonych przez niego usług.

CHatka-eKo

Posty: 19

 
Ciekawiło mnie to, ile za swoje usługi oczekuje masażysta w Gdańsku. Niedawno miałem problem z bolącym kręgosłupem, więc miałem okazję się o tym przekonać. Pozdrawiam :)

bera11

Posty: 14

 
Mogę pochwalić się Wam korzyściami, jakie gwarantuje fizykoterapia w Gdańsku. Przeszły one moje najśmielsze oczekiwania. Postaram się w nieco dłuższym poście podsumować moją przygodę z kilkoma zawodowcami, którzy byli skłonni podjąć się fizykoterapii. Pozdrawiam Was.

audi80

Posty: 13

 
Zdziwiłbym się, gdyby dobry masażysta w Gdańsku nie pobierał za swoją pracę konkretnego wynagrodzenia. Dodatkowo wychodzę z założenia, iż “tanie mięso psy jedzą”, a więc za solidnego masażystę pożądane byłoby zapłacić adekwatną sumę :)

czertwin

Posty: 13