Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Moja twarz potrzebuje pielęgnacji, gdzie ?

Moja twarz potrzebuje pielęgnacji, gdzie ?

Niesłychanie serdecznie witam i o zdrowie pytam ;) zaś ogólniej o zdrowie waszej skóry? Moja ostatnio jest faktycznie szara i nieciekawa, wobec tego zarówno pytanie z mojej strony. Jakie zabiegi wybrać, aby ożywić moją skórę, dodać jej blasku i rumieńca? Najlepiej żebym to mogła zrobić w Krakowie, bo nie chcę daleko jeździć.

gregcie@

Posty: 31

 
W Krakowie dobry salon masz tutaj www.kosmetyczny.krakow.pl kilka razy byłam u nich na depilacji i na hennie i Panie są rzeczywiście fajne, żywiołowe duchowo lecz precyzyjne w pracy. Dziś już nie mieszkam w Krakowie, lecz niesłychanie lubiłam tam chodzić i moje kumpele też chwaliły akurat ten salon. Kawałek dalej jest jeszcze jeden (lub pół roku temu jeszcze był), tam nie idź bo jest drożej za identycznie to samo, nie wiem co sobie za marżę wymyślili... lecz szkoda gadać, czasami nawet 50% drożej mieli.

storm

Posty: 31

 
Kraków mój kochany, tutaj Skarbie odnajdziesz dokładniej mówiąc wszystko więc i to się znajdzie ;) Moja kochana kosmetyczka jest na ulicy Burgundzkiej, tutaj jest ich strona http://www.kosmetyczny.krakow.pl masz tam cennik, kontakt z adresem i między innymi opinie klientek. Ja sobie niezwykle chwalę ten zakład, bo kosmetyczka tam dokładnie wie co ma robić, jest mega uprzejma i ma świetne wyczucie. Jak pragniesz pogadać to cię zaczepia i można sobie pogawędzić. Jak nie masz humoru, to puszcza uspokajającą muzykę i nie zagaduje.

Llary0071

Posty: 39

 
Chciałabym Ci pomóc, moja cera też wygląda jak jedno gigantyczne szare coś i to jeszcze z trądzikiem, niemniej jednak nie jestem w stanie nic z tym wykonać. Miałam jedną mikrodermabrazję, później masaż twarzy, później kwasy i nadal wyglądam kijowo.. nie wiem ta moja kosmetyczka, albo jakaś niezorganizowana, podszywana czy coś, albo ja jestem taka oporna i nic na mnie nie zadziała, albowiem już nie wiem co dalej kombinować zaś nie chce płacić za coś co w ogóle nie działa, albowiem mogę za te pieniądze wykonać coś innego.

Ppako72

Posty: 30

 
W Krakowie to ja nawet nigdy nie byłam więc hehe, no trudno żebym wiedziała gdzie tam są jakieś salony kosmetyczne natomiast co dopiero który z nich jest dobry xD chciałabym ci pomóc niemniej jednak technicznie normalnie nie jestem w stanie. Niesłychanie mocno za to będę trzymać kciuki, abyś w końcu coś znalazła, albowiem paskudna cera to paskudne samopoczucie natomiast to po prostu rujnuje człowieka. Nie wiem, może w domku spróbuj natrzeć buzię jakimiś ziołami czy coś.. to czasami pomaga, jakaś parówka z rumianku czy mięty – mi pomaga.

Grażynaa234

Posty: 43