Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

masaz stop slask, polecicie ?

masaz stop slask, polecicie ?

Ktoś stosował masaz stop slask i czy to rzeczywiście działa tak dobrze? Proszę o jakieś informacje w tym temacie.

Zlomex

Posty: 3

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, że rzeczywiście to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje relacje z całą rodziną.

noman1

Posty: 7

 
Polecam stronę http://www.grafzdrowie.pl, bo można tutaj odszukać dokładnie taki masaz stop slask, jaki daje niezwykle dobre efekty. Jestem niezwykle zaspokojony, bo relaksuje się i przy okazji dużo na tym może zyskać moje zdrowie. Wszystkim mogę polecić ten gabinet, bo rzeczywiście pożądane byłoby tam zajrzeć.

Jasiaaa

Posty: 11

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi niezmiernie pomógł. Nie wiedziałam nawet, że to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż uprzednio i jestem naprawdę niezmiernie zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

czertwin

Posty: 11

 
Nie sądziłem, że masaz stop slask może pomóc na problemy z krążeniem i sercem, ale u mnie to naprawdę bardzo dobrze zadziałało. Cieszę się, że zapisałem się na taki masaż i że mi tak bardzo szybko pomógł. Polecam to innym.

hejjju

Posty: 9

 
U mnie masaz stop slask pomógł na problemy ze stawami i jestem zadowolony. To działa na sto procent i jeśli ktoś ma takie problemy to nie powinien nawet chwili zwlekać tylko szybko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

CzarnyBlant

Posty: 6

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, że naprawdę to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje relacje z całą rodziną.

messi32

Posty: 9

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, dlatego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam zwłaszcza po ciężkim stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

DevilScream

Posty: 9

 
Od lat stosuje masaz tarnowskie góry i jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie teraz lepszego relaksu niż masowanie przez kogoś z bardzo dużym doświadczeniem. Wszystkim polecam profesjonalnie wykonane masaże.

Andzia

Posty: 13

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, natomiast okazało się, że masaz stop slask działa niesłychanie dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, natomiast już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

bialyDOM

Posty: 12