Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych, polecicie kogoś ?

zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych, polecicie kogoś ?

Witam. Jakimi kryteriami powinienem kierować się, gdy przedmiot mojego zainteresowania stanowi fizjoterapeuta w Trójmieście? Napiszcie na podstawie własnych doświadczeń :)))

grudziec

Posty: 3

 
Dobry fizjoterapeuta w Gdańsku posiada swoją ofertę na tej stronie:
http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. Korzystam z jego usług od kilku lat. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do jego pracy.

labuh

Posty: 7

 
Zdaję sobie sprawę, że rehabilitacja w Sopocie to bardzo kosztowna usługa. Wychodzę z założenia, że podejmując skuteczne poszukiwania uda mi się zapłacić nieco mniej, niż Wy mieliście okazję korzystając z usług najlepszych przedstawicieli tej branży. Pozdrawiam.

090913123

Posty: 35

 
Mi potrzebny jest ktoś, dla kogo przeszkody nie będą stanowiły zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych, ponieważ właśnie z takim problemem borykam się od dłuższego czasu. Mam nadzieję, że uda mi się trafić na profesjonalistę.

pk_june

Posty: 10

 
Niedawno potrzebny był mi rehabilitant w Sopocie lub w Gdańsku. Przyznam szczerze, że rekomendacje na tym forum były niesamowicie pomocne.

mila10

Posty: 8

 
Przygotujcie się na to, że dobry fizjoterapeuta w Sopocie oczekuje także sowitego wynagrodzenia za swoje usługi. Ale to dość logiczna sprawa...

pawel253

Posty: 12

 
Nie ukrywam, że dobry masażysta w Gdańsku trafił mi się dopiero wtedy, gdy skorzystałam z usług paru przedstawicieli tej profesji. Teraz pozostaję jemu wierna :)))

Lupusx

Posty: 7

 
Mam świadomość, że wybór fizjoterapeuty w Gdańsku potrafi być niełatwy. Wszystko ze względu na fakt, iż w tej branży konkuruje pomiędzy sobą bardzo wielu fizjoterapeutów. Polecam postawić na wysoką jakość, a nie niską cenę.

qbencjusz

Posty: 6

 
Nie ukrywam, że dobry masażysta w Gdańsku trafił mi się dopiero wówczas, gdy skorzystałam z usług kilku przedstawicieli tej profesji. Teraz pozostaję jemu wierna :)))

TomekK

Posty: 18

 
Mi niezbędny jest ktoś, dla kogo przeszkody nie będą stanowiły zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych, albowiem właśnie z takim problemem borykam się od dłuższego czasu. Mam nadzieję, że uda mi się trafić na profesjonalistę.

grzes3345

Posty: 15