Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

masażysta w Gdańsku obok Wałowej, gdzie ?

masażysta w Gdańsku obok Wałowej, gdzie ?

Dzień dobry. Znalazłam fizjoterapeutę w Trójmieście Pawła Michałowicza, ale czy korzystaliście kiedykolwiek z jego usług? Wszelkie informacje będą dla mnie bardzo cenne :)

lilian56

Posty: 5

 
Polecam skorzystać z masażu leczniczego Gdańsk Abrahama, który mogę osobiście mocno zarekomendować. Dodam, że korzystałem z oferty co najmniej kilku masażystów i absolutnie każdy sprostał moim oczekiwaniom. Pozdrawiam serdecznie.

brudasek67

Posty: 8

 
Masażystą w Gdańsku, który przypadł mi do gustu jest ten fachowiec: http://lekarze.mamzdrowie.pl/pawel-michalowicz-rehabilitant-gdansk. Podam Wam jego nr. telef. 796-720820.

8887-zbychu

Posty: 10

 
Rehabilitację w Gdańsku Dyrekcyjna podjąłem kilka tygodni temu. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony z osiąganych postępów. W wolnej chwili postaram się podać Wam namiary na mojego rehabilitanta. Miłego dnia.

Opelek56

Posty: 10

 
Kilka lat temu musiałem podjąć rehabilitację w Trójmieście. Wracałem do pełnej sprawności po niezmiernie poważnym urazie, jednakże udało mi się zakończyć to przedsięwzięcie pełnym sukcesem. W razie zainteresowanie - mogę podesłać Wam namiary na godnego uwagi rehabilitanta.

bezi2

Posty: 8

 
Moją uwagę zwrócił fzjoterapeutą w Trójmieście Paweł Michałowicz, o którym znalazłem mnóstwo pozytywnych informacji w Internecie. Jeszcze zastanowię się nad jego wyborem.

dawid123

Posty: 16

 
Kilka lat temu musiałem podjąć rehabilitację w Trójmieście. Wracałem do pełnej sprawności po bardzo poważnym urazie, jednak udało mi się zakończyć to przedsięwzięcie pełnym sukcesem. W razie zainteresowanie - mogę podesłać Wam namiary na godnego uwagi rehabilitanta.

namok

Posty: 10

 
Rehabilitację kręgosłupa Gdańsk podjąłem kilka dni temu, ale praktycznie od razu zacząłem obserwować efekty. Moim zdaniem wiele zależy od przyczyny, z jakiej postanowiliście bądź zmuszeni byliście rozpocząć rehabilitację.

Nikuś23

Posty: 10