Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

sosna carsten, polecicie sklep?

sosna carsten, polecicie sklep?

Marzy mi się sosna wiethorst, ale nie mogę u siebie w okolicy na żadną trafić. Znacie jakiś sklep ogrodniczy internetowy, który sprzedaje przeróżne iglaki do ogrodów?

jajosz12

Posty: 1

 
Mnie się niezmiernie podobają jałowce sadzonki, ale nie mam niestety miejsca. Wiem, iż są dostępne niezmiernie inne odmiany, wobec tego każdy może coś dla siebie odnaleźć. Lubię mieć sporo iglaków w ogrodzie, bowiem nie sprawiają kłopotów i niezmiernie dobrze rosną.

labuh

Posty: 7

 
Kopiowaliśmy do ogrodu jodłę sadzonki i jesteśmy zadowoleni. Z tego, co pamiętam to była to jodła górska, natomiast muszę jeszcze sprawdzić dokładnie odmianę, którą posiadam.

Kitas

Posty: 6

 
Mamy świerki rydal i rosną bez problemów. Warto zamówić sobie takie sadzonki w sklepie ogrodniczym, który ma świeże rośliny, bo wtedy na pewno wyrosną.

Marioleczka

Posty: 4

 
Duży wybór sosna wiethorst sadzonek znajdziecie tutaj https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-Schwerina-Wiethorst-C5/6731. Warto tam zajrzeć, bowiem mają faktycznie niezwykle dobrze przygotowaną ofertę. Wielu klientów z niej korzysta i każdy jest niezwykle zaspokojony. Można również zamówić różne rośliny.

090913123

Posty: 3

 
Bez kłopotów można zamówić w sklepie internetowym przeróżne rośliny. Mogą to być hortensje sadzonki w różnych odmianach. Osobiście nie mam akurat tej rośliny, bowiem już mi miejsca zabrakło, ale przyznam, iż bardzo mi się podoba. Może jak wypadnie któryś z iglaków to posadzę właśnie taką piękną hortensje.

fusert56

Posty: 12

 
Jeżeli ktoś szuka ciekawych odmian świerka to dla mnie świerk białobok jest super. Można go posadzić w każdym ogrodzie. Trzeba tylko pamiętać o podlewaniu i nawożeniu. Bez kłopotów można będzie zamówić do świerków nawozy dedykowane. W ten sposób zadbamy w stu procentach o roślinę.

apepsi1983

Posty: 8