Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

lampy led do growbox, szukam sklepu!

lampy led do growbox, szukam sklepu!

Jeśli jest ktoś, kto uprawia rośliny w domu. Nie chodzi jedynie o konopie i ma sprawdzoną szafę uprawową to prosiłbym o kontakt. Chce się więcej o tym dowiedzieć.

Warussior

Posty: 1

 
Na szczęście dla nas wszystko można dziś kupić. Jeśli nie chcemy kupować gotowego growbox to kompletujemy sobie wszystko. Nawet, jeśli się na tym nie znamy to producent tych urządzeń niezmiernie chętnie nam doradzi i pokieruje do stosownych elementów.

mnichuśś

Posty: 7

 
Propozycji jest niezmiernie dużo, natomiast jeżeli ktoś chce zamówić zestaw growbox albo samo oświetlenie to stawiamy na znaną firmę. W ten sposób można będzie nabyć produkt oryginalny, który będzie działał tak jak tego oczekujemy.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Nic doświadczonego w domu nie miałem, jeżeli chodzi o takie rozwiązania. Raczej robiło się doniczkę z własnym oświetleniem. Na pewno to było tanie, niemniej jednak też nie dawało takich efektów jak coś, co zostało stworzone poprzez profesjonalistów. Czasem warto wydać pieniądze, bowiem jest to dla nas o dużo bardziej opłacalne.

Anno Domini

Posty: 2

 
Wiele osób w takich namiotach uprawowych led ma konopie lecznicze. W naszych warunkach nie chce za dobrze rosnąć na zewnątrz. To, dlatego indoor to najlepsze rozwiązanie i wiele osób na tym dużo zyskało. Można oczywiście w takich namiotach uprawiać również inne rośliny wystarczy tylko wybrać odpowiednie oświetlenie.

Spirek

Posty: 4

 
Ofert jest bardzo dużo, ale jeśli ktoś chce zamówić zestaw growbox albo samo oświetlenie to stawiamy na znaną firmę. W ten sposób można będzie kupić produkt oryginalny, który będzie działał tak jak tego oczekujemy.

Jasiaaa

Posty: 5

 
Trzeba sprawdzać ile lampa do growbox ma mocy, ale również ile daje kalwinów, bo wtedy wiemy czy te rośliny, które chcemy hodować na pewno wyrosną. Nie po to się kupuje takie urządzenie żeby nie wykorzystać jego parametrów.

Antekkk

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o growbox to znaleźć go można tutaj https://flo-grow.eu. Są niezmiernie różne modele do wyboru, które różnią się wielkością, parametrami i oczywiście ceną.

HalskiPL

Posty: 3

 
Wybór przeróżnych lamp jest bardzo duży. W tym wypadku stawia się na bardzo dobrej klasy oświetlenie. Na tym się nie oszczędza. Jeżeli rośliny mają rosnąć to trzeba na to wydać pieniądze w przeciwnym razie nie będziemy mieć z tego żadnych pozytywnych efektów.

labuh

Posty: 8

 
Najlepszym rozwiązaniem jest porównać sobie różne oferty. Czasami lepiej jest trochę dopłacić, ale chociaż wiemy, że to było warte swojej ceny. W internecie znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy dla upraw.

Yuri20

Posty: 7