Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

multikody, gdzie dostanę ?

multikody, gdzie dostanę ?

Czy opłaca się kupować multikody i co można na tym zyskać? Jaka ilość i która jakość opisów do katalogów?

Lalka

Posty: 3

 
Jeśli ktoś chce zyskać na pozycji strony www to przyda mu się lista katalogow, która będzie zawierała tylko wartościowe strony gdzie będą znajdowały się teraz opisy katalogów. Trzeba to dokładnie sprawdzać i wybierać tylko to, co najlepsze.

wigry00

Posty: 11

 
Dla mnie wartościowa lista katalogow to taka, która nie idzie na ilość tylko, na jakość i wtedy wiemy, że tam można dodać swoją stronę i wiele na tym zyskać, właśnie takie strony trzeba wybierać i ich szukać, bo wtedy na pewno sami sobie pomożemy.

pawel253

Posty: 5

 
Kupiłem multikody ze strony https://www.katalogi.computerbest.pl i jestem bardzo zaspokojony. Oni mają najlepsze strony z najlepszymi wynikami wyszukiwania.

labuh

Posty: 7

 
Znalazłem spis katalogów, który jest według mnie najlepszy. Za niewiele pieniędzy można mieć dostęp do czterdziestu trzech stron i ta lista przez cały czas się powiększa, dlatego można na tym tylko bardzo dużo zyskać.

labuh

Posty: 22

 
Spis katalogów trzeba wybrać od firmy, która naprawdę ma to, co wartościowe, bo wtedy można będzie na tym zyskać. Inna opcja nie wchodzi w grę, bo później można za to długo płacić i strona nie zyska na tym nic.

TomekK

Posty: 23

 
Według mnie lista katalogów winna być krótka, lecz za to wartościowa. Wtedy wiemy, że można tam dodawać swoją stronę www. Opisy powinny być unikalne dodatkowe wyróżnione i wtedy ma to sens. Mała inwestycja w płatne katalogi daje faktycznie bardzo idealne efekty, zatem trzeba się nad tym zastanowić.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Według mnie lista katalogów to mała ilość, ale za to wysoka, jakość. Strony powinny być bardzo wysoko w wyszukiwarce internetowej, bo wtedy nasza strona też na tym zyska. Nie warto patrzeć na koszty z tym związane tylko na to ile można zyskać i jak szybko awansuje nasza strona internetowa.

basia44

Posty: 8

 
Jeśli ktoś chce zyskać na pozycji strony www to przyda mu się lista katalogow, która będzie zawierała tylko wartościowe strony gdzie będą znajdowały się teraz opisy katalogów. Trzeba to dokładnie sprawdzać i wybierać tylko to, co najlepsze.

witek789

Posty: 18

 
Według mnie najlepsza lista katalogów to taka, która jest nastawiona, na jakość stron gdzie się katalogi znajdują. W ten sposób można pomóc własnej stronie. Jeżeli chcemy się pozycjonować to trzeba stawiać tylko i wyłącznie na to, co najniezwyklej wartościowe. Strona ma zyskać na tym, a nie stracić i trzeba o tym pamiętać.

bunia98

Posty: 9