Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

instruktor samoobrony, polecicie ?

instruktor samoobrony, polecicie ?

Czy warto zapisywać się na kurs samoobrony? Nauczą tam czegoś czy tylko się zalicza godziny i nic więcej z tego nie ma?

irecki67

Posty: 1

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

090913123

Posty: 2

 
Bez problemów można znaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość popularne, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

PaweL

Posty: 6

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem bardzo zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

090913123

Posty: 3

 
Jest wiele kursów samoobrony, lecz osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo sporo. Wówczas skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego pożądane byłoby z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są uciążliwe, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Nikuś23

Posty: 9

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy naprawdę wiele nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

filmik66

Posty: 16

 
Jeśli instruktor naprawdę się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

file444

Posty: 6

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się mnóstwo rzeczy. Mam większą pewność siebie, bowiem wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

Grabow12

Posty: 5

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z przeróżnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wówczas rzeczywiście sporo nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

TomekK

Posty: 4

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Rzeczywiście nauczyłam się wiele. Może i trzeba było zapłacić wiecej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo spore znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

mirekp2005

Posty: 2