Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

panele podłogowe, gdzie ?

panele podłogowe, gdzie ?

Mam ogromny dylemat, bo kocham naturalne drewno. Czy panele parkietowe godnie je zastąpią, czy raczej pożałuję takiej decyzji?

Krzychoo

Posty: 1

 
Jeżeli nie ufasz sprzedawcy, poczytaj sobie o nich w witrynie: http://www.panele-podlogowe.com.pl. W zupełności przekonałem się do paneli Quickstep, bo oferują niespotykaną w przypadku innych produktów jakość oraz łatwość montażu. Zapewniam każdego, że nie pożałuje tego wyboru.

VjakV

Posty: 13

 
Najbardziej uniwersalne są panele podłogowe, które mają wiele zalet. Najważniejsze jest to, że są dostępne w bardzo przystępnej cenie. Niewielkim kosztem można wyłożyć nimi całe mieszkanie, dzięki czemu zyskuje ono na przytulności.

giena1977a

Posty: 8

 
Mam już własne lata i przeżyłem zarówno parkiet, jak i panele parkietowe. Te drugie są wiele wyższe, bowiem nie trzeba ich systematycznie cyklinować czy zabezpieczać żywicą.

El2CzupakaBra

Posty: 6

 
Jeśli już je kupiłeś, to znaczy, że tak miało być. Panele podłogowe imitują doskonale naturalne drewno i nie wymagają poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

johncena67

Posty: 15

 
Co do trwałości podłóg z tego typu materiałów narosło mnóstwo mitów. Jestem użytkowniczką paneli podłogowych od dużo lat i uwielbiam je za wyśmienity stosunek ceny do jakości oraz ciepło, które nadają wnętrzom. Wiadomo, iż trzeba o nie dbać, niemniej jednak nie niezwyklej niż o inne posadzki.

Klara323

Posty: 5

 
Jeżeli już je nabyłeś, to znaczy, że tak miało być. Panele podłogowe imitują doskonale naturalne drewno i nie potrzebują poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

mnichuśś

Posty: 7

 
Potwierdzam ze szczerym przekonaniem. Niestety, ale po wycieku wody mieliśmy do zerwania płytki PCV i musieliśmy zamontować coś nowego. Wybór padł właśnie na panele Quickstep, bo byłem zaskoczony ich jakością wykonania, a także przekonała mnie łatwość montażu.

Wygodniś22

Posty: 4